דף הבית » הכי נצפים » כמה זמן אחרי נורופן אפשר לתת נובימול?

כמה זמן אחרי נורופן אפשר לתת נובימול?

2023-08-19 06:59:00+02:00

מה זה נורופן?

נורופן הוא שם מותג לאיבופרופן, סוג של תרופה נוגדת דלקת לא סטרואידית (NSAID). הוא משמש להפחתת כאב ודלקת, והוא זמין ללא מרשם במדינות רבות. זה זמין גם במגוון צורות, כולל טבליות, כמוסות ותרחיפים נוזליים.

מה זה נובימול?

נובימול הוא שם מותג של אקמול, סוג של משכך כאבים ומפחית חום. זה זמין גם ללא מרשם במדינות רבות, והוא זמין במגוון צורות, כולל טבליות, כמוסות ותרחיפים נוזליים.

האם אתה יכול לתת נובימול לאחר נטילת נורופן?

התשובה הקצרה היא כן, ניתן לתת נובימול לאחר נטילת נורופן. עם זאת, חשוב להבין את שיקולי הבטיחות בעת מתן נובימול לאחר נטילת נורופן. בעת נטילת תרופה כלשהי, חשוב לעקוב אחר ההוראות שעל התווית. אם אינך בטוח כיצד לקחת את התרופה, עדיף להתייעץ עם הרופא או הרוקח. כאשר נותנים נובימול לאחר נטילת נורופן, חשוב להמתין לפחות ארבע שעות לפני מתן הנובימול. הסיבה לכך היא שלנורופן ולנובימול השפעות דומות על הגוף, ולקיחתן קרוב מדי זו לזו עלולה להוביל למנת יתר. כמו כן, חשוב לוודא שהמינון של נובימול מתאים לגיל ולמשקל של הנוטל אותו. אם האדם נוטל נורופן, חשוב לבדוק את התווית כדי לוודא שהמינון של נובימול אינו גבוה מדי. כמו כן, חשוב לזכור כי אין ליטול נובימול יותר משלושה ימים ברציפות ללא התייעצות עם דוֹקטוֹר. אם האדם נוטל נורופן, חשוב לוודא שהנובימול נלקח לפחות ארבע שעות לאחר המנה האחרונה של נורופן.

מהן תופעות הלוואי של נטילת נורופן ונובימול ביחד?

תופעות הלוואי השכיחות ביותר של נטילת נורופן ונובימול יחד הן בחילות, הקאות, כאבי בטן ושלשולים. אפשר גם לחוות סחרחורת, נמנום וכאבי ראש. אם האדם הנוטל את התרופות חווה אחת מתופעות הלוואי הללו, חשוב להפסיק את נטילת התרופות ולפנות לייעוץ רפואי.

סיכום

חשוב להבין את שיקולי הבטיחות בעת מתן נובימול לאחר נטילת נורופן. חשוב להמתין לפחות ארבע שעות לפני מתן הנובימול, ולוודא שמינון הנובימול מתאים לגיל ולמשקל של הנוטל. כמו כן, חשוב לזכור כי אין ליטול נובימול יותר משלושה ימים ברציפות ללא התייעצות עם רופא. אם האדם נוטל נורופן, חשוב לוודא שהנובימול נלקח לפחות ארבע שעות לאחר המנה האחרונה של נורופן. אם האדם הנוטל את התרופות חווה תופעות לוואי כלשהן, חשוב להפסיק את נטילת התרופות ולפנות לייעוץ רפואי. למידע נוסף כיצד לתת בבטחה נובימול לאחר נטילת נורופן, לחץ כאן .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן