דף הבית » לא ידעתי » כמה זמן אחרי נובימול אפשר לתת נורופן?

כמה זמן אחרי נובימול אפשר לתת נורופן?

כמה זמן אחרי נובימול אפשר לתת נורופן?

נובימול נגד נורופן: מה ההבדל?

נובימול ונורופן הן שתי תרופות שונות המשמשות לטיפול בכאב וחום. נובימול היא תרופה ללא מרשם המכילה איבופרופן, בעוד שנורופן הוא שם מותג לאיבופרופן. שתי התרופות דומות, אך ישנם כמה הבדלים ביניהן. נובימול היא תרופה נוגדת דלקת לא סטרואידית (NSAID) המשמשת להפחתת כאב, דלקת וחום. זה עובד על ידי חסימת ייצור של כימיקלים מסוימים בגוף הגורמים לדלקת וכאב. Novimol זמין בטבליות, כמוסה ובצורה נוזלית. זה נלקח בדרך כלל כל ארבע עד שש שעות לפי הצורך לשיכוך כאבים. נורופן הוא גם NSAID, אבל זה שם מותג לאיבופרופן. זה זמין בטבליות, כמוסות ונוזליות. זה נלקח בדרך כלל כל ארבע עד שש שעות לפי הצורך לשיכוך כאבים. נורופן יקר יותר מנובימול, אך הוא גם יעיל יותר בהפחתת כאבים ודלקות.

השוואה מהירה

נובימול נורופן
תרופות ללא מרשם שם מותג לאיבופרופן
טבליות, כמוסה ונוזל טבליות, כמוסה ונוזל
נלקח כל ארבע עד שש שעות נלקח כל ארבע עד שש שעות
פחות יקר יקר יותר
פחות יעיל יעיל יותר

נובימול ונורופן שניהם יעילים בהפחתת כאב ודלקת, אך נורופן יעיל יותר. זה גם יקר יותר, ולכן חשוב לקחת בחשבון את העלות כאשר מחליטים איזו תרופה לקחת.

כמה זמן אחרי נובימול אפשר לתת נורופן?

לא מומלץ ליטול נובימול ונורופן במקביל. אם אתה נוטל נובימול, עליך להמתין לפחות ארבע שעות לפני נטילת נורופן. הסיבה לכך היא ששתי התרופות מכילות איבופרופן, ונטילתן יחד עלולה להגביר את הסיכון לתופעות לוואי. כמו כן, חשוב לציין שאין ליטול נובימול ונורופן במשך יותר מ-10 ימים ללא התייעצות עם רופא. אם אתה נוטל אחת מהתרופות במשך יותר מ-10 ימים, עליך לדבר עם הרופא שלך לגבי אפשרויות טיפול אחרות.

שאלות ותשובות

האם אני יכול לקחת נובימול ונורופן ביחד?

לא, לא מומלץ ליטול נובימול ונורופן ביחד. שתי התרופות מכילות איבופרופן, ונטילתן יחד עלולה להגביר את הסיכון לתופעות לוואי.

כמה זמן עלי לחכות בין נטילת נובימול לנורופן?

עליך להמתין לפחות ארבע שעות בין נטילת נובימול לנורופן.

כמה זמן אני יכול לקחת נובימול ונורופן?

אין ליטול נובימול ונורופן במשך יותר מ-10 ימים ללא התייעצות עם רופא. אם אתה נוטל אחת מהתרופות במשך יותר מ-10 ימים, עליך לדבר עם הרופא שלך לגבי אפשרויות טיפול אחרות.

סיכום

נובימול ונורופן הן שתי תרופות שונות המשמשות לטיפול בכאב וחום. נובימול היא תרופה ללא מרשם המכילה איבופרופן, בעוד שנורופן הוא שם מותג לאיבופרופן. נובימול הוא פחות יקר מנורופן, אך הוא גם פחות יעיל בהפחתת כאב ודלקת. לא מומלץ ליטול נובימול ונורופן במקביל, ויש להמתין לפחות ארבע שעות בין נטילתם. אין ליטול נובימול ונורופן במשך יותר מ-10 ימים ללא התייעצות עם רופא.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן