דף הבית » מאמרים מקצועיים » כמה זמן אחרי השחרור אפשר לעשות מועדף?

כמה זמן אחרי השחרור אפשר לעשות מועדף?

כמה זמן אחרי השחרור אפשר לעשות מועדף?

כמה זמן אחרי השחרור אפשר לעשות מועדף?

יצירת מועדף היא דרך מצוינת לעקוב אחר הסרטים, הספרים ומדיה אחרת האהובים עליך. אבל כמה זמן אחרי השחרור אפשר לעשות פייבוריט? זה תלוי בסוג המדיה שאתה מנסה להעדיף. עבור סרטים, אתה יכול ליצור מועדף ברגע שהסרט יוצא לאקרנים. משמעות הדבר היא שאתה יכול ליצור סרט מועדף של סרט שזה עתה יצא לבתי הקולנוע, או סרט שיצא זה עתה ב-DVD או Blu-ray. עבור ספרים, אתה יכול לעשות סרט מועדף ברגע שהספר יוצא לאור. זה אומר שאתה יכול לעשות ספר מועדף של ספר שזה עתה יצא בחנויות או אחד שיצא זה עתה בפורמט דיגיטלי. עבור מוזיקה, אתה יכול לעשות ספר מועדף מיד עם יציאת האלבום. זה אומר שאתה יכול ליצור מועדף של אלבום שזה עתה יצא בחנויות או אחד שיצא זה עתה בפורמט דיגיטלי. עבור תוכניות טלוויזיה, אתה יכול לעשות מועדף מיד עם יציאת התוכנית. זה אומר שאתה יכול להפוך למועדף של תוכנית שזה עתה יצאה בטלוויזיה או כזו שיצאה זה עתה בשירותי סטרימינג.

ההבדלים בין יצירת מועדף והוספה לאוסף

יצירת מועדף שונה מהוספה לאוסף. כשאתה מכין פריט מועדף, אתה פשוט מסמן את הפריט כאחד מהמועדפים שלך. משמעות הדבר היא שתוכל למצוא אותו בקלות ברשימת המועדפים שלך ולגשת אליו במהירות. כאשר אתה מוסיף לאוסף, אתה מוסיף את הפריט לאוסף גדול יותר של פריטים. המשמעות היא שתוכלו למצוא בקלות את הפריט באוסף ולגשת אליו במהירות.

השוואה מהירה

סוג מדיה הכנת מועדף הוספה לאוסף
סרטים ברגע שהשתחרר ברגע שהשתחרר
ספרים ברגע שהשתחרר ברגע שהשתחרר
מוּסִיקָה ברגע שהשתחרר ברגע שהשתחרר
תוכניות טלוויזיה ברגע שהשתחרר ברגע שהשתחרר

לסיכום, כמה זמן לאחר השחרור אתה יכול ליצור מועדף תלוי בסוג המדיה שאתה מנסה למועדף. עבור סרטים, ספרים, מוזיקה ותוכניות טלוויזיה, אתה יכול ליצור מועדף ברגע שהפריט יוצא לאור. יצירת מועדף שונה מהוספה לאוסף, שכן יצירת מועדף פשוט מסמנת את הפריט כאחד המועדפים שלך, בעוד שהוספה לאוסף מוסיפה את הפריט לאוסף גדול יותר של פריטים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן