דף הבית » מאמרים מקצועיים » כמה זמן אחרי הצו הראשון מקבלים קבלה?

כמה זמן אחרי הצו הראשון מקבלים קבלה?

כמה זמן אחרי הצו הראשון מקבלים קבלה?

מהי קבלה?

הקבלה היא תרגול רוחני עתיק יומין שקיים כבר מאות שנים. זוהי צורה של מיסטיקה יהודית המתמקדת ביחסים בין העולם הפיזי והרוחני. הקבלה מבוססת על תורת התורה, ספר הקודש היהודי, ומאמינים שהיא מספקת תובנה לגבי הטבע האלוהי של היקום. הקבלה משמשת לעתים קרובות כצורה של מדיטציה והדרכה רוחנית.

איך לקבל קבלה

הקבלה מתקבלת בדרך כלל באמצעות תהליך המכונה "הזמנה". זה כרוך ביצירת קשר עם מורה או מרכז לקבלה ובקשת מערך מסוים של תורות. לאחר מכן המורה או המרכז יספקו לתלמיד את החומרים וההנחיות הדרושים. בהתאם למורה או למרכז, תהליך ההזמנה עשוי להימשך בין מספר ימים למספר שבועות.

למה לצפות לאחר ההזמנה הראשונה

לאחר ביצוע ההזמנה הראשונה, התלמיד יקבל בדרך כלל חבילה המכילה את החומרים וההנחיות הדרושים לתחילת לימודי הקבלה שלו. חבילה זו עשויה לכלול ספרים, הקלטות אודיו ומשאבים אחרים. כמו כן על התלמיד לקבל סט הנחיות כיצד להשתמש בחומרים וכיצד לתרגל קבלה.

מה לעשות לאחר קבלת החומרים

לאחר שהתלמיד קיבל את החומרים, עליו להתחיל את לימודיו בהקדם האפשרי. חשוב לקרוא בעיון את ההוראות ולפעול לפיהן בקפידה. כמו כן על התלמיד להקפיד לתרגל את התורות באופן קבוע על מנת להפיק מהן את מירב התועלת.

סיכום

הקבלה היא תרגול רוחני עתיק יומין שקיים כבר מאות שנים. זוהי צורה של מיסטיקה יהודית המתמקדת ביחסים בין העולם הפיזי והרוחני. כדי לקבל קבלה, על התלמיד לבצע תחילה הזמנה אצל מורה או מרכז לקבלה. לאחר ביצוע ההזמנה, התלמיד יקבל בדרך כלל חבילה המכילה את החומרים וההנחיות הדרושים לתחילת הלימודים. לאחר מכן על התלמיד לקרוא את ההוראות בקפידה ולתרגל את התורות באופן קבוע על מנת להפיק מהן את מירב התועלת. למידע נוסף על קבלה, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן