דף הבית » הכי נצפים » כמה זמן אחרי הפסקת מים כדאי ללכת לבית החולים?

כמה זמן אחרי הפסקת מים כדאי ללכת לבית החולים?

כמה זמן אחרי הפסקת מים כדאי ללכת לבית החולים?

מהי הפסקת מים?

הפסקת מים היא מונח המשמש לתיאור כאשר שק מי השפיר של אישה בהריון נקרע ומי השפיר דולפים החוצה. נוזל זה הוא כרית ההגנה המקיפה את התינוק ברחם ועוזרת לשמור על התינוק בטוח וחם. כשהמים נשברים, זה סימן שהלידה עומדת להתחיל.

מתי כדאי ללכת לבית החולים לאחר הפסקת מים?

חשוב לפנות לטיפול רפואי בהקדם האפשרי לאחר הפסקת מים. העיתוי מתי ללכת לבית החולים תלוי במצב האישי. אם הפסקת המים מלווה בצירים, חשוב לפנות מיד לבית החולים. אם הפסקת המים אינה מלווה בצירים, חשוב להגיע לבית החולים תוך 24 שעות.

למה לצפות בבית החולים

עם הגעתך לבית החולים תבדקי על ידי רופא או מיילדת. הם יבדקו את הסימנים החיוניים שלך ויעריכו את מיקומו ובריאותו של התינוק. הם גם יבדקו את כמות מי השפיר שדלפו החוצה. בהתאם למצב, הרופא או המיילדת עשויים להמליץ לך להישאר בבית החולים או להישלח הביתה לחכות לתחילת הצירים.

מה קורה אם לא תלך לבית החולים?

אם אתה לא הולך לבית החולים לאחר הפסקת מים, אתה בסיכון לזיהום. מי השפיר הוא סביבה סטרילית וכאשר הם נחשפים לסביבה החיצונית הם עלולים לגרום לחדירת חיידקים לרחם. זה יכול להוביל לזיהום ועלול להיות מסוכן הן לאם והן לתינוק.

מה לעשות לאחר הפסקת מים

אם אתם חווים הפסקת מים, חשוב לפנות לטיפול רפואי בהקדם האפשרי. אם אין לך צירים, חשוב לפנות לבית החולים תוך 24 שעות. בבית החולים, הרופא או המיילדת יעריכו את המצב ויקבעו את דרך הפעולה הטובה ביותר. חשוב לעקוב אחר הוראותיהם ולקחת כל תרופה שנרשמת. כאשר מתרחשת הפסקת מים, חשוב לפנות לטיפול רפואי בהקדם האפשרי. חשוב להגיע לבית החולים תוך 24 שעות אם הפסקת המים אינה מלווה בצירים. בבית החולים, הרופא או המיילדת יעריכו את המצב ויקבעו את דרך הפעולה הטובה ביותר. ביצוע ההוראות שלהם ונטילת כל התרופות שנרשמו יכול לעזור להבטיח את בטיחות האם והתינוק.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן