דף הבית » אנציקלופדיה » כמה גרם שוקל קיווי אחד? | משקל קיווי

כמה גרם שוקל קיווי אחד? | משקל קיווי

2023-06-25 10:07:00+02:00

מה משקלו של קיווי בודד?

קיווי הוא פרי פופולרי ועמוס בחומרים מזינים. זהו מקור מצוין לויטמין C, סיבים תזונתיים ואשלגן. אבל כמה שוקל קיווי בודד? משקלו הממוצע של קיווי בודד הוא כ-68 גרם. עם זאת, המשקל יכול להשתנות בהתאם לגודל הקיווי. קיווי קטן יותר נוטה לשקול פחות מ-68 גרם, בעוד קיווי גדול יותר יכול לשקול עד 80 גרם.

כיצד למדוד את משקלו של קיווי

אם אתה רוצה למדוד משקל של קיווי בודד, אתה יכול להשתמש במשקל מטבח. מניחים את הקיווי על המשקל ומוודאים שהוא מאוזן. לאחר מכן, קרא את המשקל על המשקל. אם אין לכם משקל למטבח, אפשר להשתמש גם בכוס מדידה. מניחים את הקיווי בכוס המדידה וממלאים אותו במים עד שהקיווי שקוע לחלוטין. לאחר מכן, קרא את המדידה על גבי כוס המדידה.

ערך תזונתי של קיווי

קיווי הוא מקור מצוין לחומרים מזינים. הוא עשיר בויטמין C, סיבים תזונתיים ואשלגן. הוא מכיל גם כמות טובה של ויטמין E, מגנזיום ונחושת. קיווי דל בקלוריות ושומן. קיווי בודד מכיל רק 42 קלוריות ו-0.3 גרם שומן. זה גם מקור טוב לנוגדי חמצון, שיכולים לעזור להגן על הגוף מפני נזקי רדיקלים חופשיים.

סיכום

קיווי הוא פרי פופולרי ועמוס בחומרים מזינים. משקלו הממוצע של קיווי בודד הוא כ-68 גרם, אך המשקל יכול להשתנות בהתאם לגודל הקיווי. אתה יכול להשתמש במשקל מטבח או בכוס מדידה כדי למדוד משקל של קיווי בודד. קיווי הוא גם מקור מצוין לויטמין C, סיבים תזונתיים ואשלגן. הוא דל בקלוריות ובשומן ומהווה מקור טוב לנוגדי חמצון.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן