דף הבית » הכי חם » כיצד לדעת אם נקראה הודעה בוואטסאפ למרות החסימה?

כיצד לדעת אם נקראה הודעה בוואטסאפ למרות החסימה?

2023-10-20 14:34:00+02:00

מהי תכונת סימן ביקורת כפול?

תכונת הסימון הכפול היא תכונה בוואטסאפ המאפשרת לך לדעת אם הודעה נקראה או לא. כאשר אתה שולח הודעה למישהו, סימן ביקורת אפור יחיד יופיע לצדה. לאחר קריאת ההודעה, יופיעו לידה שני סימני ביקורת כחולים. זוהי תכונת הסימון הכפול.

מה זה אומר אם תכונת סימן הביקורת הכפול חסומה?

אם תכונת הסימון הכפול חסומה, זה אומר שהאדם שאליו שלחת את ההודעה חסם אותך מלראות אם ההודעה נקראה או לא. זה אומר שגם אם ההודעה נקראה, לא תוכל לדעת.

כיצד לדעת אם נקראה הודעה בוואטסאפ למרות החסימה?

יש כמה דרכים לדעת אם הודעה נקראה בוואטסאפ למרות החסימה. הנה כמה עצות:

1. בדוק את חותמת הזמן שנראה לאחרונה

הדרך הראשונה לדעת אם הודעה נקראה בוואטסאפ למרות החסימה היא לבדוק את חותמת הזמן שנראתה לאחרונה. אם האדם שאליו שלחת את ההודעה היה פעיל לאחרונה בוואטסאפ, סביר להניח שהוא קרא את ההודעה.

2. שאל את האדם ישירות

דרך נוספת לדעת אם הודעה נקראה בוואטסאפ למרות החסימה היא לשאול את האדם ישירות. אם אתה מרגיש בנוח לעשות זאת, אתה יכול פשוט לשאול את האדם אם הוא קורא את ההודעה. זוהי הדרך הישירה ביותר לגלות אם הודעה נקראה.

3. חפש סימנים אחרים

לבסוף, אתה יכול לחפש סימנים אחרים לכך שההודעה נקראה. אם האדם שאליו שלחת את ההודעה מגיב לה בדרך כלשהי, סביר להניח שהוא קרא אותה. זה יכול להיות בצורה של תגובה, לייק או אפילו סתם תגובה.

סיכום

לדעת אם הודעה נקראה בוואטסאפ למרות החסימה יכולה להיות קשה, אבל זה לא בלתי אפשרי. על ידי שימוש בתכונת הסימון הכפול, שאילת האדם ישירות וחיפוש אחר סימנים אחרים, תוכל לקבל מושג טוב אם ההודעה נקראה או לא. למידע נוסף, אתה יכול לבקר בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן