דף הבית » הכי חם » כיצד לדעת אם אייפון חדש או משופץ

כיצד לדעת אם אייפון חדש או משופץ

2023-10-23 16:24:00+02:00

מהו אייפון משופץ?

אייפון מחודש הוא מכשיר שהיה בבעלות בעבר והוחזר ליצרן מסיבה כלשהי. לאחר מכן היצרן בודק את המכשיר, מתקן כל בעיה ומחליף חלקים שאינם פועלים כראוי. לאחר מכן המכשיר נבדק ומאושר לתקין ונמכר כמכשיר מחודש. מכשירי אייפון משופצים נמכרים בדרך כלל במחיר מוזל בהשוואה למכשיר חדש, מכיוון שהם אינם חדשים לגמרי. עם זאת, הם עדיין מכוסים באחריות היצרן ולעתים קרובות הם טובים בדיוק כמו מכשיר חדש.

כיצד לדעת אם אייפון חדש או משופץ

יש כמה דרכים לדעת אם אייפון חדש או משופץ. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לקבוע אם המכשיר שאתה מסתכל עליו חדש או מחודש.

בדוק את האריזה

הדבר הראשון שצריך לחפש הוא האריזה. אם המכשיר חדש, הוא יגיע בקופסה אטומה עם הלוגו של אפל בחזית. הקופסה צריכה לכלול גם את כל האביזרים המקוריים כגון המטען, האוזניות והמדריך. אם המכשיר משופץ, הוא יגיע בדרך כלל בקופסה לבנה פשוטה ללא לוגו של אפל. ייתכן שהקופסה גם לא תכלול את כל האביזרים המקוריים.

בדוק את המספר הסידורי

המספר הסידורי של המכשיר יכול לשמש גם כדי לקבוע אם הוא חדש או מחודש. אם המכשיר חדש, המספר הסידורי יודפס על הקופסה ויתחיל באות "F". אם המכשיר עבר שיפוץ, המספר הסידורי יתחיל באות "R". אתה יכול גם לבדוק את המספר הסידורי באתר של אפל כדי לראות אם המכשיר חדש או מחודש.

בדוק את האחריות

ניתן להשתמש באחריות של המכשיר גם כדי לקבוע אם הוא חדש או מחודש. אם המכשיר חדש, הוא יגיע עם אחריות מוגבלת לשנה של אפל. אם המכשיר ישופץ, הוא יגיע עם אחריות מוגבלת של אפל ל-90 יום. אחריות זו קצרה יותר מהאחריות לשנה למכשירים חדשים, כך שזו אינדיקציה טובה לכך שהמכשיר עבר שיפוץ.

השוואה מהירה

אייפון חדש אייפון משופץ
מגיע בקופסה אטומה עם לוגו של אפל מגיע בקופסה לבנה פשוטה ללא לוגו של אפל
מספר סידורי מתחיל ב-"F" מספר סידורי מתחיל ב-"R"
מגיע עם אחריות מוגבלת לשנה מגיע עם אחריות מוגבלת ל-90 יום

סיכום

לדעת איך לדעת אם אייפון חדש או משופץ יכול לעזור לך לקבל החלטה מושכלת בעת רכישת מכשיר. על ידי בחינת האריזה, המספר הסידורי והאחריות, תוכל לקבוע בקלות אם המכשיר חדש או מחודש. מכשירי אייפון מחודשים הם לרוב אפשרות מצוינת למי שמחפש מכשיר מוזל שעדיין מכוסה באחריות.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן