דף הבית » הכי פופולרי » כיצד לבדוק אם שעון רולקס אמיתי

כיצד לבדוק אם שעון רולקס אמיתי

כיצד לבדוק אם שעון רולקס אמיתי

מבוא

שעוני רולקס ידועים באומנותם, היוקרה והמשיכה הנצחית שלהם. עם זאת, בשל הפופולריות שלהם, שעוני רולקס מזויפים הציפו את השוק. אם אתה שוקל לרכוש שעון רולקס, חיוני לדעת איך לזהות זיוף. במאמר זה נדריך אותך בתהליך בדיקת האותנטיות של שעון רולקס.

השוואה מהירה

שעון רולקס אותנטי שעון רולקס מזויף
חומרים איכותיים חומרים נחותים
תנועה חלקה תנועה קופצנית
חריטות ברורות ומדויקות חריטות מטושטשות או רדודות
איות וגופן נכונים מילים באיות שגוי או גופן שגוי
מספרים סידוריים ודגם מספרים חסרים או שגויים
משקל ואיזון נכונים מרגיש קל או לא מאוזן
הולוגרמה רשמית של רולקס הולוגרמה חסרה או עשויה בצורה גרועה

כיצד לבדוק את האותנטיות של שעון רולקס

1. בחנו את החומרים

שעון רולקס אותנטי עשוי מחומרים איכותיים, כגון נירוסטה או מתכות יקרות כמו זהב או פלטינה. שעונים מזויפים משתמשים לרוב בחומרים נחותים שעשויים להיראות דומים אך חסרים את אותם העמידות והברק. בדוק אם יש סימנים של שינוי צבע, שריטות או דהייה, שכן אלה יכולים להצביע על רולקס מזויף.

2. בדוק את התנועה

לשעון רולקס מקורי יש תנועה חלקה ורציפה של היד השנייה. לשעונים מזויפים עשויה להיות תנועות קופצניות או מתקתקות. בנוסף, שעוני רולקס משתמשים בתנועות אוטומטיות או מתפתלות עצמית, כך שאם השעון דורש סוללה, סביר להניח שהוא מזויף.

3. חפשו חריטות ומספרים סידוריים

לשעוני רולקס יש חריטות ברורות ומדויקות בגב המארז, סוגר צמיד ובין הזיזים. תחריטים אלו צריכים להיות עמוקים ומוגדרים היטב. לשעונים מזויפים יש לעתים קרובות חריטות מטושטשות או רדודות, והגופן עשוי להיות שגוי או ביצוע גרוע. בדוק את המספרים הסידוריים והדגם מול הרישומים הרשמיים של רולקס כדי לוודא שהם תואמים.

4. בדוק את האיות והגופן

רולקס מקדיש תשומת לב רבה לפרטים, כולל האיות והגופן הנכונים בשעונים שלהם. לשעונים מזויפים יש לרוב מילים שגוי איות או משתמשים בגופנים שגויים. השווה את הטקסט על השעון עם תמונות או תיעוד רשמיים של רולקס כדי לאמת את האותנטיות שלו.

5. ודא את המשקל והאיזון

לשעון רולקס אותנטי יש תחושה סולידית ומהותית. שעונים מזויפים עלולים להרגיש קלילים או לא מאוזנים עקב שימוש בחומרים זולים יותר. החזיקו את השעון בידכם והעריכו את משקלו ואיזונו. אם זה מרגיש דק או לא מאוזן, זה כנראה מזויף.

6. חפשו את ההולוגרמה הרשמית של רולקס

רולקס כולל מדבקה מקודדת הולוגרמה בגב השעונים שלהם כאמצעי אבטחה. ההולוגרמה צריכה להיות בעלת מראה תלת מימדי ולוגו של כתר רולקס. לשעונים מזויפים עשויה להיות הולוגרמה שגויה או חסרה. להולוגרמות של רולקס אותנטיות יש גם מספר סימוכין חרוט עליהן.

על ידי ביצוע שלבים אלה, תוכל להגדיל את הסיכויים שלך לזהות שעון רולקס מקורי. עם זאת, חשוב לציין שהזייפנים הופכים יותר ויותר מתוחכמים, ולכן תמיד מומלץ לרכוש שעוני רולקס מסוחרים מורשים או ממקורות מהימנים.

סיכום

השקעה בשעון רולקס היא החלטה משמעותית, והבטחת האותנטיות שלו היא קריטית. על ידי בחינת החומרים, התנועה, החריטות, האיות, המשקל, האיזון וההולוגרמה, תוכלו לקבוע אם שעון רולקס אמיתי או מזויף. זכור לקנות תמיד ממוכרים בעלי מוניטין כדי למזער את הסיכון של רכישת שעון מזויף.

למידע נוסף על איך לבדוק את האותנטיות של שעון רולקס, אתה יכול לצפות בסרטון YouTube זה.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן