דף הבית » הכי חם » כיצד לבדוק אם אתה ב-WordPress

כיצד לבדוק אם אתה ב-WordPress

כיצד לבדוק אם אתה ב-WordPress

מבוא

וורדפרס היא מערכת ניהול תוכן (CMS) פופולרית המשמשת מיליוני אתרים ברחבי העולם. בין אם אתה בעל אתר, מפתח או סתם סקרן, חשוב לדעת כיצד לקבוע אם אתר בנוי על וורדפרס. במאמר זה נדריך אותך בשיטות שונות כדי לבדוק אם אתה ב-WordPress.

שיטה 1: בדיקת קוד המקור

אחת הדרכים הקלות ביותר לבדוק אם אתר משתמש בוורדפרס היא על ידי בדיקת קוד המקור. לחץ לחיצה ימנית במקום כלשהו בדף האינטרנט ובחר "בדוק" או "בדוק אלמנט" מתפריט ההקשר. פעולה זו תפתח את כלי המפתחים של הדפדפן.

חפש את תג ה-HTML שמכיל את מידע הנושא של האתר. אם אתה רואה שורה דומה ל- <meta name="generator" content="WordPress 5.8.1" /> , זה מציין שהאתר מופעל על ידי וורדפרס.

לחלופין, אתה יכול לחפש מחלקות CSS או מזהים ספציפיים הקשורים לוורדפרס בקוד המקור, כגון wp-content או wp-admin . אלמנטים אלו ייחודיים לוורדפרס ויכולים לעזור לאשר את השימוש בו.

שיטה 2: שימוש בכלים מקוונים

אם אתה מעדיף גישה אוטומטית יותר, כמה כלים מקוונים יכולים לקבוע במהירות אם אתר אינטרנט בנוי על וורדפרס. כלי פופולרי אחד הוא "BuiltWith" (www.builtwith.com). כל שעליך לעשות הוא להזין את כתובת האתר, והיא תספק ניתוח מפורט של הטכנולוגיות בהן נעשה שימוש, כולל האם וורדפרס קיימת.

כלי שימושי נוסף הוא "Wappalyzer" (www.wappalyzer.com), שזמין בתור הרחבה לדפדפן. הוא יכול לזהות פלטפורמות CMS שונות, כולל וורדפרס, על ידי ניתוח הכותרות, הסקריפטים ואינדיקטורים אחרים של האתר.

שיטה 3: בדיקת מבנה כתובת האתר

וורדפרס משתמשת במבנה כתובת URL ספציפי שיכול לתת לך רמז על נוכחותה. לרוב אתרי וורדפרס יש כתובות אתרים המכילות "/wp-content/", "/wp-admin/", או "/wp-includes/". אם אתה נתקל בקטעים אלו בכתובת האתר, סביר מאוד שהאתר פועל על וורדפרס.

שיטה 4: שימוש בכתובות URL ספציפיות לוורדפרס

לוורדפרס יש מספר כתובות ברירת מחדל הייחודיות לפלטפורמה שלה. על ידי הוספת כתובות URL אלו לדומיין של האתר, תוכל לבדוק אם הן קיימות ולקבוע אם האתר משתמש בוורדפרס.

לדוגמה, נסה לגשת אל https://example.com/wp-admin/ . אם אתה מופנה מחדש לדף הכניסה של וורדפרס, הוא מאשר את השימוש בוורדפרס. באופן דומה, אתה יכול לנסות לגשת אל https://example.com/wp-login.php או https://example.com/wp-json/wp/v2/posts כדי לאמת עוד יותר את נוכחות וורדפרס.

סיכום

זיהוי אם אתר בנוי על וורדפרס יכול להיעשות בשיטות שונות, כולל בדיקת קוד המקור, שימוש בכלים מקוונים, בדיקת מבנה כתובת האתר וגישה לכתובות URL ספציפיות לוורדפרס. על ידי שימוש בטכניקות אלו, אתה יכול לקבוע במהירות אם אתר אינטרנט מופעל על ידי וורדפרס.

משאבים נוספים

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן