דף הבית » הכי נצפים » אמת מזעזעת על ביצים קשות: כמה זמן באמת אפשר לשמור אותן במקרר?

אמת מזעזעת על ביצים קשות: כמה זמן באמת אפשר לשמור אותן במקרר?

2023-09-01 22:22:00+02:00

מהן ביצים קשות?

ביצים קשות הן חטיף ואוכל פופולרי לארוחת בוקר. הם נעשים על ידי הרתחת ביצים במים עד שהחלבונים והחלמונים מוצקים. לאחר מכן מצננים את הביצים ומקלפים אותן לפני האכילה. ניתן לאכול ביצים קשות רגילות, או שניתן להשתמש בהן במתכונים כמו סלט ביצים או ביצי שטן.

כמה זמן אפשר לשמור ביצים קשות במקרר?

התשובה לשאלה זו עשויה להפתיע אותך. על פי משרד החקלאות של ארצות הברית (USDA), ניתן לשמור ביצים קשות במקרר עד שבוע אחד. הסיבה לכך היא שהטמפרטורה הגבוהה של הרתחת הביצים הורגת את כל החיידקים שעלולים להימצא על קליפות הביצים.

מה קורה אם שומרים ביצים קשות במקרר זמן רב מדי?

אם אתה שומר ביצים קשות במקרר זמן רב מדי, הן עלולות להפוך לא בטוחות לאכילה. הסיבה לכך היא שהביצים עלולות להיות מזוהמות בחיידקים עם הזמן. החיידק עלול לגרום להרעלת מזון אם צורכים אותם. חשוב לציין שאת הביצים יש לשמור במקרר כל הזמן, גם אם מתכננים לאכול אותן תוך מספר ימים.

איך אתה יכול לדעת אם ביצים קשות התקלקלו?

יש כמה דרכים לדעת אם ביצים קשות התקלקלו. הראשון הוא לבדוק את צבע החלבונים. אם הלבנים דהוי או בעלי גוון ירקרק, יש לזרוק את הביצים. השני הוא להריח את הביצים. אם יש להם ריח חמוץ או לא נעים, אסור לאכול אותם.

האם אפשר להקפיא ביצים קשות?

כן, אתה יכול להקפיא ביצים קשות. עם זאת, חשוב לציין כי מרקם הביצים ישתנה בעת הקפאתן. הביצים יהפכו לגומי ואולי לא יהיו מהנות לאכילה. עדיף לצרוך את הביצים תוך שבוע מהרתיחה.

סיכום

ביצים קשות הן חטיף ואוכל פופולרי לארוחת בוקר. ניתן לשמור אותם במקרר עד שבוע אחד, אך יש לזרוק אותם אם יש להם שינוי צבע או יש להם ריח חמוץ. אפשר גם להקפיא ביצים קשות, אבל המרקם ישתנה ויש לצרוך אותן תוך שבוע מהרתיחה. למידע נוסף, מצא מידע נוסף בוויקיפדיה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן