דף הבית » אנציקלופדיה » איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

איפה הטיוטה נשמרת בפייסבוק?

2023-06-13 16:39:00+02:00

מה זה טיוטה?

טיוטה היא פוסט שכתבת אך עדיין לא פרסמת. הוא שמור בפייסבוק כך שתוכל לחזור אליו מאוחר יותר ולערוך אותו לפני שתפרסם אותו. זוהי דרך מצוינת לוודא שהפוסט שלך מושלם לפני שאתה משתף אותו עם העולם.

איפה הטיוטה נשמרת?

טיוטת הפוסט שלך נשמרת בתיקיית "טיוטות" בפייסבוק. כדי למצוא אותו, עבור לדף הפרופיל שלך ולחץ על הכרטיסייה "עוד". לאחר מכן, לחץ על התיקיה "טיוטות". כאן תראה את כל הפוסטים שכתבת אך עדיין לא פרסמת.

כיצד לערוך טיוטה

לאחר שמצאת את טיוטת הפוסט שלך, תוכל לערוך אותה לפני שתפרסם אותה. כדי לעשות זאת, פשוט לחץ על הפוסט ובצע את כל השינויים שאתה רוצה. כשתסיים, לחץ על כפתור "שמור" כדי לשמור את השינויים שלך.

כיצד לפרסם טיוטה

כאשר אתה מוכן לפרסם את הפוסט שלך, לחץ על כפתור "פרסם". זה יפרסם את הפוסט שלך בדף הפרופיל שלך והוא יהיה גלוי לכל החברים והעוקבים שלך.

טיפים לכתיבת פוסט טוב

כשכותבים פוסט, חשוב לוודא שהוא כתוב היטב ומעניין. הנה כמה טיפים לכתיבת פוסט טוב:

  • שמור את זה קצר ולעניין.
  • כלול כותרת קליטה.
  • השתמש בתמונות או בסרטונים כדי להפוך את הפוסט שלך למושך יותר.
  • קרא הגהה את הפוסט שלך לפני שאתה מפרסם אותו.

סיכום

טיוטות הן דרך מצוינת לוודא שהפוסט שלך מושלם לפני שאתה מפרסם אותו. כדי למצוא את טיוטת הפוסט שלך, עבור לדף הפרופיל שלך ולחץ על הכרטיסייה "עוד". לאחר מכן, לחץ על התיקיה "טיוטות". כאן תראה את כל הפוסטים שכתבת אך עדיין לא פרסמת. כדי לערוך טיוטה, פשוט לחץ על הפוסט ובצע את כל השינויים שתרצה. כאשר אתה מוכן לפרסם את הפוסט שלך, לחץ על כפתור "פרסם". לטיפים נוספים לכתיבת פוסט טוב, בדוק את הסרטון הזה .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן