דף הבית » הכי חם » איך לדעת אם שעון ברייטלינג מזויף

איך לדעת אם שעון ברייטלינג מזויף

2023-09-28 16:13:00+02:00

מהו שעון ברייטלינג?

ברייטלינג היא יצרנית שענים שוויצרית שמייצרת שעוני יוקרה משנת 1884. החברה ידועה בדייקנות ובאיכות שלה, והשעונים שלה מבוקשים מאוד בקרב אספנים וחובבים כאחד. שעוני ברייטלינג ידועים בעיצוב הייחודי שלהם, הכולל פנים גדול, מסגרת מסתובבת ותכונת כרונוגרף. שעוני ברייטלינג ידועים גם בעמידותם ובדיוקם, מה שהופך אותם לבחירה פופולרית עבור מי שזקוק לשעון אמין.

איך לזהות שעון ברייטלינג מזויף

כשזה מגיע לשעוני יוקרה, יש הרבה זייפנים שמנסים להמחיש את שעוני ברייטלינג מזויפים כדבר האמיתי. למרבה המזל, ישנם כמה סימנים מעידים שיכולים לעזור לך לזהות שעון ברייטלינג מזויף. הנה כמה טיפים שיעזרו לך לקבוע אם שעון ברייטלינג הוא מקורי או לא.

בדוק את האריזה

כאשר אתה רוכש שעון ברייטלינג, הוא אמור להגיע בקופסה עם הלוגו של ברייטלינג. על הקופסה לכלול גם תעודת אחריות וניירת אחרת. אם לקופסה אין את הלוגו של ברייטלינג, או אם הניירת אינה כלולה, סביר להניח שהיא מזויפת.

בחן את פני השעון

הפנים של שעון ברייטלינג מקורי צריכים להיות חלקים וללא כל פגמים. הלוגו צריך להיות גלוי בבירור והמספרים צריכים להיות חדים וברורים. אם פני השעון שרוטים או שיש לו פגמים כלשהם, סביר להניח שהוא מזויף.

בדוק את התנועה

התנועה של שעון ברייטלינג מקורי צריכה להיות חלקה ומדויקת. אם התנועה קופצנית או אם היא לא שומרת על זמן מדויק, סביר להניח שמדובר בזיוף.

בדוק את המספר הסידורי

לכל שעון ברייטלינג מקורי יש מספר סידורי ייחודי שניתן להשתמש בו כדי לאמת את האותנטיות שלו. אתה יכול לבדוק את המספר הסידורי באתר ברייטלינג כדי לוודא שהוא מקורי. אם המספר הסידורי אינו תואם, סביר להניח שזה מזויף.

סיכום

כשזה מגיע לשעוני יוקרה, חשוב לוודא שאתם מקבלים את הדבר האמיתי. על ידי ביצוע הטיפים המפורטים לעיל, תוכל לזהות בקלות שעון ברייטלינג מזויף ולוודא שאתה מקבל את המאמר האמיתי. עם קצת מחקר ותשומת לב לפרטים, אתה יכול להבטיח שאתה מקבל את השעון האיכותי ביותר עבור הכסף שלך.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן