דף הבית » הכי חם » איך יודעים כמה כסף יש בכרטיס מתנה?

איך יודעים כמה כסף יש בכרטיס מתנה?

2023-10-16 02:10:00+02:00

מהו גיפט קארד?

כרטיס מתנה הוא כרטיס משולם מראש שניתן להשתמש בו לרכישת מוצרים או שירותים מקמעונאי או סוחר ספציפי. כרטיסי מתנה מונפקים בדרך כלל על ידי בנקים או חברות כרטיסי אשראי וניתן להשתמש בהם בכל חנות שמקבלת את הכרטיס. ניתן להשתמש בכרטיסי מתנה לרכישת פריטים באינטרנט או בחנות. הם דרך מצוינת לתת למישהו מתנה מבלי לדאוג לקבל את הדבר הלא נכון.

איך יודעים כמה כסף יש בכרטיס מתנה?

כאשר אתם רוכשים כרטיס מתנה, לרוב תקבלו קבלה שמראה את סכום הכסף שנמצא על הכרטיס. בקבלה זו יהיה גם קוד ייחודי שבו תוכל להשתמש כדי לבדוק את יתרת הכרטיס. בדרך כלל ניתן לבדוק את יתרת הכרטיס באינטרנט או באמצעות התקשרות למספר שירות הלקוחות בגב הכרטיס.

בדיקת האיזון באינטרנט

כדי לבדוק את יתרת כרטיס המתנה שלך באינטרנט, תצטרך לבקר באתר האינטרנט של הקמעונאי או הסוחר שהנפיק את הכרטיס. ברגע שאתה נמצא באתר, תצטרך לחפש קישור או כפתור שאומרים "בדוק יתרה" או "יתרה בכרטיס מתנה". לחץ על הקישור או הכפתור הזה ותועבר לדף שבו תוכל להזין את הקוד הייחודי מהקבלה שלך. לאחר הזנת הקוד, תוכל לראות את יתרת הכרטיס.

בדיקת היתרה בטלפון

אם אין לך גישה לאינטרנט, תוכל גם לבדוק את היתרה של כרטיס המתנה שלך על ידי התקשרות למספר שירות הלקוחות בגב הכרטיס. כאשר אתה מתקשר למספר, תצטרך לספק לנציג שירות הלקוחות את הקוד הייחודי מהקבלה שלך. לאחר שסיפקת את הקוד, הנציג יוכל לומר לך את יתרת הכרטיס.

טיפים לשימוש בכרטיסי מתנה

  • הקפד לשמור את הקבלה שלך במקום בטוח. תזדקק לקוד הייחודי מהקבלה על מנת לבדוק את יתרת הכרטיס.
  • הקפד לבדוק את יתרת הכרטיס לפני שאתה מבצע רכישה. זה יעזור לך להימנע מהפתעות כשאתה הולך לעשות צ'ק אאוט.
  • אם אתה נותן כרטיס מתנה במתנה, הקפד לכלול את הקבלה עם הכרטיס. זה יקל על המקבל לבדוק את יתרת הכרטיס.
  • אם אתה קונה כרטיס מתנה למישהו אחר, הקפד לבדוק את תאריך התפוגה על הכרטיס. לכרטיסים מסוימים עשוי להיות תאריך תפוגה ואתה לא רוצה שהנמען יחמיץ את השימוש בכרטיס.

כרטיסי מתנה הם דרך מצוינת לתת למישהו מתנה מבלי לדאוג לקבל את הדבר הלא נכון. אבל איך יודעים כמה כסף יש בכרטיס מתנה? באמצעות בדיקת יתרת הכרטיס באינטרנט או לחיוג למספר שירות הלקוחות בגב הכרטיס, תוכלו לגלות בקלות כמה כסף יש בכרטיס. למידע נוסף על כרטיסי מתנה, בדוק את הסרטון הזה מ-YouTube.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן