דף הבית » הכי חם » איך יודעים איזה גודל קונדום לקנות?

איך יודעים איזה גודל קונדום לקנות?

2023-10-10 21:04:00+02:00

מהם הגדלים השונים של קונדום?

קונדומים מגיעים במגוון גדלים, ויכול להיות קשה לדעת איזה מהם מתאים לך. הגדלים הנפוצים ביותר הם רגילים, גדולים ואקסטרה לארג'. אורכם של קונדומים רגילים הוא בדרך כלל 7.5 עד 8 אינץ' ורוחב של 1.75 עד 2 אינץ'. אורכם של קונדומים גדולים בדרך כלל הוא 8.5 עד 9 אינץ' ורוחבם הוא 2.25 עד 2.5 אינץ'. קונדומים גדולים במיוחד הם בדרך כלל באורך 9.5 עד 10 אינץ' ורוחב של 2.5 עד 2.75 אינץ'.

איך למדוד את עצמך לקונדום

הדרך הטובה ביותר לדעת איזה גודל קונדום לקנות היא למדוד את עצמך. כדי לעשות זאת, תצטרך סרט מדידה גמיש או חתיכת חוט וסרגל. ראשית, למדוד את היקף הפין שלך. כדי לעשות זאת, עטפו את סרט המדידה או החוט סביב החלק העבה ביותר של הפין. ודא שסרט המדידה או החוט צמודים אך לא הדוקים מדי. רשום את המדידה. לאחר מכן, מדוד את אורך הפין שלך. כדי לעשות זאת, התחל בבסיס איבר המין שלך ומדדו עד הקצה. רשום את המדידה.

בחירת קונדום בגודל הנכון

ברגע שיש לך את המידות שלך, תוכל להשתמש בהן כדי למצוא את הקונדום בגודל הנכון. אם מדידת ההיקף שלך היא בין 4 ל-4.7 אינץ', עליך להשתמש בקונדום בגודל רגיל. אם מדידת ההיקף שלך היא בין 4.8 ל-5.5 אינץ', עליך להשתמש בקונדום בגודל גדול. אם מדידת ההיקף שלך היא בין 5.6 ל-6.3 אינץ', עליך להשתמש בקונדום בגודל גדול במיוחד. אם מדידת האורך שלך היא בין 6 ל-7.5 אינץ', עליך להשתמש בקונדום בגודל רגיל. אם מדידת האורך שלך היא בין 7.6 ל-8.5 אינץ', עליך להשתמש בקונדום בגודל גדול. אם מדידת האורך שלך היא בין 8.6 ל-10 אינץ', עליך להשתמש בקונדום בגודל גדול במיוחד.

טיפים לבחירת הקונדום הנכון

  • בדוק תמיד את תאריך התפוגה לפני השימוש בקונדום.
  • ודא שהקונדום עשוי מלטקס או פוליאוריטן, שכן חומרים אלו הם היעילים ביותר במניעת הריון ומחלות מין.
  • אם אתה אלרגי ללטקס, חפש קונדומים עשויים מפוליאוריתן.
  • אם אתה משתמש בחומר סיכה, וודא שהוא על בסיס מים.
  • אם אתה משתמש בחומר סיכה על בסיס שמן, וודא שהקונדום עשוי מפוליאוריתן.

בחירת קונדום בגודל הנכון חשובה הן לנוחות והן לבטיחות. הקפד למדוד את עצמך ולבחור את הקונדום בגודל המתאים לך. אם אתה צריך מידע נוסף, תוכל למצוא מידע נוסף בוויקיפדיה או לצפות בסרטונים ב-YouTube .

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן