דף הבית » הכי חם » איך אתה יכול לדעת אם הודעות נקראו ב-Gmail?

איך אתה יכול לדעת אם הודעות נקראו ב-Gmail?

2023-10-26 18:51:00+02:00

מהי אישור קריאה?

אישור קריאה הוא תכונה המאפשרת לך לעקוב אחר האם הודעת דואר אלקטרוני נפתחה על ידי הנמען או לא. זוהי הודעה שנשלחת לשולח הודעת האימייל כאשר הנמען פתח את ההודעה. אישורי קריאה אינם זמינים בכל תוכניות הדוא"ל, אך הם זמינים ב-Gmail.

כיצד לבקש אישור קריאה ב-Gmail

כדי לבקש אישור קריאה ב-Gmail, תחילה עליך להפעיל את התכונה. כדי לעשות זאת, עבור לדף ההגדרות ב-Gmail ובחר בכרטיסייה "כללי". גלול מטה לקטע "אישורי קריאה" ובחר "כן". לאחר הפעלת התכונה, תוכל לבקש אישור קריאה עבור כל הודעה שתשלח. כדי לעשות זאת, לחץ על כפתור "עוד" בחלון הרכב ההודעה ובחר "בקש אישור קריאה".

כיצד לדעת אם הודעה נקראה ב-Gmail

לאחר שביקשת אישור קריאה, תוכל לדעת אם הודעה נקראה ב-Gmail על ידי חיפוש הודעה בתיבת הדואר הנכנס שלך. אם הנמען פתח את ההודעה, תקבל הודעה בתיבת הדואר הנכנס שלך שאומרת "אישור קריאה: [נמען] פתח את ההודעה שלך."

מה אם לא אקבל הודעת אישור קריאה?

אם אינך מקבל הודעת אישור קריאה, זה יכול להיות שהנמען עדיין לא פתח את ההודעה, או שהוא השבית את תכונת אישור הקריאה בהגדרות Gmail שלו.

האם אוכל לעקוב אחר הודעות מרובות בבת אחת?

כן, אתה יכול לעקוב אחר מספר הודעות בו-זמנית ב-Gmail. כדי לעשות זאת, עבור לדף ההגדרות ב-Gmail ובחר בכרטיסייה "כללי". גלול מטה לקטע "אישורי קריאה" ובחר "כן". לאחר מכן, כאשר אתה כותב הודעה, לחץ על כפתור "עוד" ובחר "בקש אישור קריאה".

האם אוכל לעקוב אחר הודעות שנשלחו לשירותי דוא"ל אחרים?

לא, אינך יכול לעקוב אחר הודעות שנשלחות לשירותי דוא"ל אחרים. אישורי קריאה זמינים רק ב-Gmail.

שאלות ותשובות

ש: האם אני יכול לעקוב אחר הודעות שנשלחות לשירותי דוא"ל אחרים?

ת: לא, אינך יכול לעקוב אחר הודעות שנשלחות לשירותי דוא"ל אחרים. אישורי קריאה זמינים רק ב-Gmail.

ש: האם אני יכול לעקוב אחר מספר הודעות בו-זמנית?

ת: כן, אתה יכול לעקוב אחר מספר הודעות בו-זמנית ב-Gmail. כדי לעשות זאת, עבור לדף ההגדרות ב-Gmail ובחר בכרטיסייה "כללי". גלול מטה לקטע "אישורי קריאה" ובחר "כן". לאחר מכן, כאשר אתה כותב הודעה, לחץ על כפתור "עוד" ובחר "בקש אישור קריאה".

ש: מה אם לא אקבל הודעת אישור קריאה?

ת: אם אינך מקבל הודעת אישור קריאה, זה יכול להיות שהנמען עדיין לא פתח את ההודעה, או שהוא השבית את תכונת אישור הקריאה בהגדרות Gmail שלו.

סיכום

אישורי קריאה הם תכונה שימושית ב-Gmail המאפשרת לך לעקוב אחר האם הודעת דואר אלקטרוני נפתחה על ידי הנמען או לא. כדי לבקש אישור קריאה, תחילה עליך להפעיל את התכונה בהגדרות Gmail שלך. לאחר ההפעלה, תוכל לבקש אישור קריאה עבור כל הודעה שתשלח. אתה יכול לדעת אם הודעה נקראה ב-Gmail על ידי חיפוש הודעה בתיבת הדואר הנכנס שלך. אתה יכול גם לעקוב אחר מספר הודעות בו-זמנית ב-Gmail, אך אינך יכול לעקוב אחר הודעות שנשלחות לשירותי דוא"ל אחרים.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן