דף הבית » הכי חם » איך אני יודע אחרי מי אני עוקב בפייסבוק?

איך אני יודע אחרי מי אני עוקב בפייסבוק?

2023-09-30 03:48:00+02:00

מה זה אומר לעקוב אחר מישהו בפייסבוק?

מעקב אחר מישהו בפייסבוק הוא דרך להישאר מחובר אליו ולראות את הפוסטים שלו בניוז פיד שלך. כאשר אתה עוקב אחר מישהו, הפוסטים שלו יופיעו בניוז פיד שלך, ותוכל להגיב עליו או לעשות לו לייק. אתה יכול גם לשלוח להם הודעה ישירות אם אתה חבר שלו. כשאתה עוקב אחר מישהו, הוא לא יקבל הודעה שאתה עוקב אחריו. עם זאת, אם תגיב על הפוסטים שלהם או תאהב אותם, ייתכן שהם יוכלו לראות שאתה עוקב אחריהם.

איך אני יודע אחרי מי אני עוקב בפייסבוק?

אם אתה רוצה לדעת אחרי מי אתה עוקב בפייסבוק, אתה יכול לראות את רשימת העוקבים שלך בפרופיל שלך. כדי לעשות זאת, עבור לפרופיל שלך ולחץ על הכרטיסייה "עוקבים". זה יציג לך רשימה של כל האנשים שאתה עוקב אחריהם. אתה יכול גם להציג את רשימת האנשים שאתה עוקב אחריהם בכרטיסייה "חברים" בפרופיל שלך. זה יציג לך רשימה של כל האנשים שאתה חבר איתם, כמו גם האנשים שאתה עוקב אחריהם. אם אתה רוצה להפסיק לעקוב אחר מישהו, אתה יכול ללחוץ על הלחצן "בטל מעקב" לצד שמו. זה ימנע מהפוסטים שלהם להופיע בניוז פיד שלך.

כיצד אוכל למצוא אנשים לעקוב אחריהם בפייסבוק?

אם אתה רוצה למצוא אנשים חדשים לעקוב אחריהם בפייסבוק, תוכל לחפש אותם בשורת החיפוש. אתה יכול לחפש אנשים לפי שם, מיקום או תחומי עניין. אתה יכול גם למצוא אנשים לעקוב אחריהם בכרטיסייה "הצעות" בפרופיל שלך. כרטיסייה זו תציג לך רשימה של אנשים שפייסבוק חושב שאתה עשוי להיות מעוניין לעקוב אחריהם. אם יש לך חברים בפייסבוק, תוכל גם לעקוב אחריהם. לשם כך, עבור לפרופילים של חבריך ולחץ על כפתור "עקוב".

איך אני מנהל את מי אני עוקב בפייסבוק?

אם אתה רוצה לנהל את מי אתה עוקב בפייסבוק, אתה יכול להיכנס לפרופיל שלך וללחוץ על הכרטיסייה "עוקבים". זה יראה לך רשימה של כל האנשים שאתה עוקב אחריהם. אתה יכול ללחוץ על הלחצן "בטל מעקב" ליד כל שם כדי להפסיק לעקוב אחריהם. אתה יכול גם ללחוץ על הלחצן "ראה הכל" כדי להציג רשימה מלאה של אנשים שאתה עוקב אחריהם. אם אתה רוצה למצוא אנשים חדשים לעקוב אחריהם, אתה יכול לחפש אותם בסרגל החיפוש או ללחוץ על הכרטיסייה "מוצע" שלך פּרוֹפִיל.

סיכום

לדעת אחרי מי אתה עוקב בפייסבוק חשוב אם אתה רוצה להישאר מחובר עם האנשים שאכפת לך מהם ולנהל את הניוז פיד שלך. אתה יכול להציג את רשימת העוקבים שלך בפרופיל שלך, ותוכל למצוא אנשים חדשים לעקוב אחריהם בסרגל החיפוש או בכרטיסייה "הצעות". אתה יכול גם לנהל את מי אתה עוקב על ידי לחיצה על כפתור "בטל מעקב" ליד כל שם.

צרו איתנו קשר

אהבתם? שלחו לחבר\ה שחייב\ת לדעת גם!

דילוג לתוכן